99247«Οικονομικό Ποινικό Δίκαιο» (Πρόσκληση 40855/2024_ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΕΛΚΕ ΑΠΘ) στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου «Οικονομικό Ποινικό Δίκαιο», που χρηματοδοτείται από ιδιώτες, με Επιστημονικό Υπεύθυνο τον κ. Παπακυριάκου Θεόδωρο, αν. καθηγητή Νομικής Σχολής ΑΠΘ, προτίθεται να αναθέσει σε ένα (1) άτομο με σύμβαση μίσθωσης έργου ιδιωτικού δικαίου για χρονικό διάστημα συνεχόμενο, από την ημερομηνία υπογραφής της σύμβασης έως την 31/08/2024, ημερομηνία λήξης του έργου, το παρακάτω έργο με ανώτατο συνολικό προϋπολογισθέν ποσό 13.000€ (συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ και των νόμιμων κρατήσεων). Η σύμβαση δύναται να παραταθεί σε περίπτωση παράτασης του έργου μέχρι τη νέα ημερομηνία λήξης του και εντός των εγκεκριμένων ορίων του προϋπολογισμού του.

Αρ. πρωτ. Πρόσκλησης 040855/21-02-2024

Προθεσμία Υποβολής: 04/03/2024